96 Niestandardowe logo etykiety, tagi odzież dziecięca, niestandardowe Tagi Drukowane na Bawełny Organicznej, trójkolorowy kot, napisz bezpłatne shi

zł58.87

Tagi: Tanie: 96 Niestandardowe logo etykiety, tagi odzież dziecięca, niestandardowe Tagi Drukowane na Bawełny Organicznej, trójkolorowy kot, napisz bezpłatne shi, wysokiej jakości 96 Niestandardowe logo etykiety, tagi odzież dziecięca, niestandardowe Tagi Drukowane na Bawełny Organicznej, trójkolorowy kot, napisz bezpłatne shi, dostawcy Garment Labels z Chin.

SKU : s2384 Kategoria:Apparel Sewing & Fabric
Udostępnij:
Opis
 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.1kg (0.22lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 25cm x 20cm x 3cm (9.84in x 7.87in x 1.18in)

 • Kolor: Message print text
 • Typ produktu: Etykiety odzieżowe
 • Materiał: Tkaniny
 • Funkcja: Zmywalna,Ekologiczne
 • Label typ: Główne lables
 • Numer modelu: TT-FB
 • Wykorzystanie: Odzieży
 • Technika: Drukowane


♥♥♥♥♥♥Iron Na Lub Sew w odzież na zamówienie etykiety nazw, drukowane na białym organic cotton♥♥♥♥♥♥
te w głównym zdjęcia są 1 " x 1 " i dostępne są 96 na arkuszu.
♥TO ZAMÓWIENIA: 1. Wybierz czcionki (główne zdjęcie pokazuje czcionki lub ostatnie zdjęcie). zostawić nazwę inny czcionki w " Zamówienia Wiadomości " jeśli wolisz.
2. Leave tekst i czcionki chcesz drukowane w " Uwagi " sekcja w kasie.
jeśli nie określić obrazu, otrzymasz wszystkie tagi na zdjęciu.
możemy wydrukować logo, grafika, lub własny tekst. jeśli masz obrazu, można dołączyć go do rozmowy; jpg, i png są dobrze-co najmniej 300 dpi (większy jest w porządku, będziemy resize go).
liczba etykiet etykiety na arkuszu zależy od wielkości gotowego; możemy wydrukować je w każdej wielkości lubisz; wysłać do mnie rozmowy, aby zobaczyć, jak wiele etykiet będzie drukować na arkusz na żądany rozmiar.
jeśli chcesz rozmiar lub ilość etykiet, że nie jest pokazany, po prostu wysłać do mnie rozmowy lub wniosek o kolejności niestandardowej. I również zrobić etykiety marki, logo etykiety, i tkaniny etykiety opieki i treści.
♥simple handmade etykiet odzieżowych:
te spersonalizowane nazwa tagi są drukowane w kolorze czarnym tuszem na 100% bawełny organicznej. oni miękka i elastyczna, jeszcze bardzo wytrzymały; oni nie znikną lub walki z dala (choć robią fuzz na krawędziach) i można prać w pralce i suszy. The etykiety są idealne do szkoły i letnim obozie, i jako naturalną alternatywą do scratchy poliester etykiety.
ponieważ etykiety są wykonane bez żrących chemikaliów i na wysokiej jakości 100% bawełna organiczna, są one CPSIA zgodność i idealne do odzieży dziecięcej.
te znaczniki tylko wyciąć większość z nich; można wyciąć je z bardzo ostre nożyczki lub z rotary cutter.
jeśli potrzebujesz wszystkie cięcia, proszę dać mi dialogu, będę podążać swoją prośbę, aby zakończyć.
♥ (żelazo Na) INSTRUKCJE:
etykiety te są bardzo łatwe w użyciu; wystarczy wyjąć podłożu papierowym, kij do produktu, i naciśnij z gorącym żelazem dla. oni prać w pralce i nie znikną lub strzępi.
♥ {ci Lin} ♥ skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania

Dodaj opinię

1 2 3 4 5

Opinie