Hurtownie 1 sztuk APM2.8 2.8 ARDUPILOT MEGA APM Flight Controller Board Dla Multicoptera Spadek darmowa wysyłka

zł142.82

Tagi: Tanie: Hurtownie 1 sztuk APM2.8 2.8 ARDUPILOT MEGA APM Flight Controller Board Dla Multicoptera Spadek darmowa wysyłka, wysokiej jakości Hurtownie 1 sztuk APM2.8 2.8 ARDUPILOT MEGA APM Flight Controller Board Dla Multicoptera Spadek darmowa wysyłka, dostawcy Parts & Accessories z Chin.

SKU : s37 Kategoria:Remote Control Toys
Udostępnij:
Opis
 • Typ jednostki: Zestaw
 • Waga przesyłki: 0.05kg (0.11lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

 • Nazwa marki: SKYRC
 • Materiał: Plastikowe
 • Plastikowe typu: Pe
 • Rc części i acc: Systemów radiowych
 • Upgrade części/akcesoria: Adapter
 • Pilot zdalnego sterowania urządzenia peryferyjne/urządzeń: Odbiorniki
 • Atrybuty z napędem na cztery koła: Kompletacja
 • Materiały narzędziowe: Cięcia
 • Dla pojazdu typu: Śmigłowce
 • Numer modelu: n
 • Parametry techniczne: Wartość 2
 • Wykorzystanie: Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane


APM2.8 2.8 ARDUPILOT MEGA APM Flight Controller Board Dla Multicoptera
dane techniczne: -jest to nowy moduł APM 2.8 autopilota. czujników są dokładnie takie same jak APM2.6, jednak ta wersja nie mają kompas na pokładzie, co sprawia, że ta wersja idealny do użytku z multicopters i rovers. -The APM 2.8 to kompletny system open source autopilota i bestsellerowej technologii, który zdobył prestiżowej 2012 Outback UAV konkurencji Wyzwanie. to pozwala użytkownikowi przekształcić dowolny stałej, obrotowy skrzydło lub multirotor pojazdu (nawet samochody i łodzie) w pełni autonomicznego pojazdu; zdolne do wykonywania zaprogramowany misji z punktów trasy GPS. dostępne z góry lub z boku złącza. -ten rewizji rady nie ma kompas na pokładzie, który jest przeznaczony dla pojazdów (zwłaszcza multicopters i rovers) gdzie kompas powinien być umieszczony tak daleko od źródeł zasilania i silnik, jak to możliwe, aby uniknąć pola magnetycznego. (na stałopłatów it 'sa często znacznie łatwiejsze do montażu APM tyle z dala od silniki i ESCs, aby uniknąć pola magnetycznego, więc to nie jest tak krytyczne, ale APM 2.6 daje większą elastyczność w tym pozycjonowania i jest dobrym wyborem dla nich, zbyt). ten jest przeznaczony do stosowania z uBlox GPS 3DR z Kompasem (patrz poniżej opcji), tak, że GPS/Kompas jednostki mogą być montowane dalej od źródła hałasu niż APM sam. cechy: -Arduino Kompatybilny! -można zamówić z góry wpis szpilki do mocowania złączy pionowo, lub jako side pins, aby przesuwać złącza wejścia w do obu końcach poziomo -zawiera 3-axis gyro, akcelerometr i magnetometru, barometr wraz z wysokiej wydajności -Onboard 4 MegaByte Dataflash chip do automatycznego datalogging -opcjonalnie off-pokładzie GPS, LEA-6H uBlox moduł z Kompasem. -jeden z pierwszych systemów open source autopilota używać Invensense 's 6 DoF Akcelerometr/Gyro MPU-6000. -czujnik ciśnienia barometrycznego uaktualniony do MS5611-01BA03, od Pomiaru Specjalności. -Atmel 's ATMEGA2560 i ATMEGA32U-2 chipy do przetwarzania i funkcji usb odpowiednio.
pakiet w tym: 100% Brand new. 1 * Poziome APM2.8 Pokładzie
1 * APM2.8 PCV Przypadku
5 * JR Mężczyzny Do Mężczyzny Jumper Drutu
wysyłka:
pozycje zostaną wysłane do wszystkich krajów na całym świecie, (rosyjski Poczta był wpływa przez LCACS, więc lokalne usługi dostarczania poczty (w tym EMS) będzie opóźnione wiele razy) koszty wysyłki do wszystkich krajów są takie same. przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych ten pakiet zostanie wysłany przez chiny Poczta Lotnicza Poczta lub HK poczta airmail elementy zostaną dokładnie sprawdzić przed wysłane. użyjemy pęcherzyków powietrza, by zakończyć rzeczy ostrożnie
wskazówka: to ma mail poleconym i wspólnego. zarejestrowany poczta trzeba zapłacić pozostałe 2 dolarów. jeśli chcesz, aby przesłać listem poleconym, proszę zwrócić go i zwrócić uwagę na rzecz. dzięki.
Shippingtime:
sprzedaży Podatku:
brak Podatku Od Sprzedaży jest Wymagają
płatność:
gwarancja i zwrot: dla zapewniając wszystkie rzeczy są w dobrej jakości, będziemy testować wszystkie produkty przed pakiety zostały wysłane. 30 dni gwarancji od zakupionego daty. prosimy o kontakt poprzez e-mail przed powrotem wadliwego elementu. powrotne rzeczy powinien zawierać oryginalne opakowanie i wszystkie akcesoria.
tylko wadliwy produkt oferują wymianę.
skontaktuj się z nami:
nasze godziny pracy są:
-8:30 do 6:00 (GMT + 8) od Poniedziałku do Piątku
-8:30 do 1:00 (GMT + 8) od Soboty
-8:30 do 6:00 (GMT + 8) z Niedziela
-nasze biuro jest zamknięta na święta (Chiny). We przepraszamy za późno odpowiedź w czasie wakacje.
my zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i niezawodne produkty dla każdego klienta. prosimy o kontakt z nami staramy się rozwiązać każdy problem przed wystawieniem negatywnej opinii. pomożemy ci w każdy możliwy sposób i mają na celu odpowiedzieć na wszystkie e-maile.

Dodaj opinię

1 2 3 4 5

Opinie